Solární lampy na zahradu

Solární lampy na zahradu

Solární lampy na zahradu

Na osvětlení zahrady jsou nejlepší volbou solární svítidla. Nejen že jejich instalaci zvládne každý, protože nemusí tahat žádné kabely, ale navíc vám rozsvítí zahradu za nulové náklady za energie. Osvětlená zahrada dostane rázem nový rozměr a svítidla vytvoří po setmění krásnou podívanou.

Solární osvětlení - ozdoba vaší zahrady

Každý zahradník, který se pečlivě stará o svůj kousek zeleně a tráví tím hodně svého času, bude z možnosti osvítit svou zahrádku nadšený. Zahradních solárních svítidel už se vyrábí velké množství různých typů a tak si můžete nasvítit například schůdky na zahradě, zahradní jezírko nebo třeba skalku či oblíbené záhony. Po jednoduché instalaci solárních svítidel se tak můžete kochat i ve večerních hodinách.

Osvětlení zahradní cesty pomocí soláních svítidel

Jak solární světla fungují?

Solární svítidla jsou závislé na slunečním záření. Přes den se nabíjí baterie a se setměním se osvětlení automaticky zapne. Solární lampy pak vydrží svítit až 8 hodin po setmění. Dosti záleží na podnebí, proto když bude přes den zataženo, nečekejte velký světelný efekt.
Solární svítidla s LED diodami slouží především jako světelná dekorace zahrady. V nabídce můžete najít i svítidla s pohybovým čidlem, které jsou vhodné k umístění k zahradním cestičkám, schodům nebo ke vstupu do domu.

Životnost a údržba solárních svítidel

Solární světla na zahradu nevyžadují prakticky skoro žádnou údržbu. Stačí po několika letech vyměnit baterii. Na zimu je lepší svítidla ze zahrady sklidit. Tím prodloužíte jejich životnost.
Nejlepší umístění solárních svítidel je západní a jižní strana Vaší zahrady. Jejich hlavními výhodami je úspora energie a bezpečnost.
Pokud už nechcete v noci skrývat svou zahradu, prohlédněte si naši nabídku solárních zahradních svítidel.

Zahrada osvětlená solárním osvětlením

Mohlo by vás zajímat