Jak vybírat Vánoční dárky s lehkostí?

Jak vybírat Vánoční dárky s lehkostí?

Vánoční svátky už se pomalu blíží, vy ale stále ještě tápete nad tím, co komu pořídíte za dárek? Pak jste tady správně, připravili jsme si pro vás totiž několik skvělých tipů, díky kterým bude váš letošní Ježíšek plný úsměvů a rozzářených očí.

Nebojte se vsadit na jistotu!

Vy sami znáte své blízké nejlépe. Víte, co rádi jedí a pijí, jak se oblékají, jaké používají parfémy, kam cestují a co čtou. Není tedy důvod zbytečně se stresovat s vymýšlením přehnaně originálních dárků, vsadit na jistotu ostatně není vůbec žádná ostuda. Klidně tedy mamince pořiďte její oblíbený parfém, tátovi darujte poukaz na masáž a přítele obdarujte novou knihou od jeho oblíbeného spisovatele. Proč ne, když jim to udělá radost?

Skvělé dárky jsou pak zejména ty, které se nějakým způsobem pojí s koníčky vašich milovaných. Položte si tedy otázku, co rádi dělají ve volném čase? Cestují? Píšou? Jezdí na koních? Hrají divadlo? A nezmiňovali se v poslední době o tom, že by něco potřebovali? Můžete pořídit pomůcky pro tvůrčí činnost, nové kostýmy, sportovní oblečení, nebo krásné zápisníky. Vždy se jistě najde něco, co se jim bude hodit.

Praktické dárky nezabolí

Stejně tak se nemusíte zdráhat obdarovat své blízké něčím, co očividně potřebujíPraktické dárky mají často punc něčeho nechtěného, vůbec to tak ale být nemusí. Dejte si však na výběru záležet a nekupujte hlouposti. Namísto toho dejte přednost opravdu funkčním, ověřeným věcem, které si ostatní uživatelé v recenzích chválí. Vaši milovaní pak na vás budou s vděčností vzpomínat ještě mnoho následujících měsíců.

Skvělým dárkem jsou i různé kurzy, které vám zaručí, že obdarovaní budou v mnohem větším bezpečí. Starší i mladší ročníky tak můžete překvapit třeba kurzem bezpečného používání Internetu, řidiče zase školou smyku. Nastávající maminky a babičky pak určitě ocení kurz první pomoci pro děti. V originalitě se zde meze nekladou, dávejte si ale pozor, ale měl kurz pro obdarovaného opravdu smysl.

Maličkosti dotvoří atmosféru

Mimo velkých dárků rozdávejte i ty malé, které obsahují maličkosti za pár korun. Svíčka, nové náušnice, nebo třeba antistresové omalovánky mohou také udělat velikou radost. Všichni přece milujeme rozbalování dárků, takže čím víc jich pod stromečkem bude, tím lépe.

Mohlo by vás zajímat