Vánoční dekorace 2020

Vánoční dekorace 2020

Vážení zákazníci,

s blížícími se vánočními svátky jsme pro vás připravili přehled typů vánočních světelných dekorací a vánočního osvětlení tak, abychom vám pomohli a usnadnili výběr toho vhodného právě pro vaše potřeby.

Kompletní sortiment vánočních světýlek pro Vánoce 2020 najdete zde, nicméně v nabídce je toho spousty a proto si přiblížíme jednotlivé kategorie.

RAMPOUCHY

První kategorií vánočního osvětlení jsou velice oblíbené rampouchy. Světelné rampouchy můžete znát také pod názvy padající sníhsvětelný vodopád nebo hvězdný déšť. LED rampouchy můžete vyzdobit jak vnitřní prostory, tak i venkovní. Budou se vyjímat na pergole, terase, balkóně i na zahradě zavěšené na stromě. Rampouchy pro venkovní použité musí splňovat třídu ochrany IP44. Tuto informaci naleznete vždy v popisu každého produktu.

 

 

 

SVĚTELNÉ ZÁVĚSY / DEŠTĚ

Světelný závěs, nebo také světelný déšť je každým rokem velmi oblíbeným typem vánočního osvětlení. Světelný závěs je řetěz ze kterého vedou různě dlouhé kratší dráty osázené LED diodami. Po zavěšení třeba na římsu, pergolu, zábradlí terasy či balkonu nebo štít střechy tak vytvoří kouzelný světelný efekt, který zaujme nejednoho kolemjdoucího. Světelné závěsy jsou určeny jak pro vnitřní, tak i pro venkovní použití. Vybírat lze z různých velikostí, které se liší jednak délkou, počtem diod, tak i studenou nebo teplou barvou LED diody. Světelný déšť zle napájet ze sítě, nebo pomocí baterií. Některé druhy světelných dešťů navíc disponují dálkovým ovladačem pomocí kterého můžete libovolně měnit jednotlivé programy, nebo nastavit časovač.

 

  

 

SVĚTELNÉ ZÁVĚSY / VELKÉ

Dalším druhem vánočních světelných dekorací jsou velké světelné závěsy. Jedná se prakticky o světelné deště s větším počtem LED diod a větší plochou. V nabídce naleznete světelné závěsy o rozměrech 3x3m i 6x3m, které disponují až 600 LED. Menší světelný závěs se skvěle hodí například k umístění do okna, nebo na dveře, kdežto velké světelné závěsy mohou zdobit celou zeď, pergolu, terasu, lze je zavěsit na strom, nebo pověsit z balkonu. Hojně se taky používají k osvětlení výloh prodejen i jiných komerčních prostorů. Druhy světelných závěsů s označením ochrany IP 44, jsou vhodné i pro venkovní využití. Toto označení naleznete vždy v popisu každého osvětlení.

 

  

  

 

SVĚTELNÉ SÍTĚ

Dekorativní osvětlení světelná síť je dalším typem vánočního osvětlení vhodné jak na vnitřní, tak i venkovní použití. Jak již název napovídá, jde o síť z drátů, kde v každém spoji jednotlivého oka najdete LED diodu. U nás můžete světelné sítě vybírat od té nejmenší, který má velikost 1,5 x 1,5m, až po největší sítě z nabídky s plochou 3x3m.

 

  

 

LED ŘETĚZY

Vánoční dekorativní LED řetězy jsou tradiční volbou ve vánočním osvětlení. Už pěknou řádku let se používají jako světýlka na vánoční stromek, nebo jako osvětlení do okna. V posledních letech je LED řetězy možní spatřit i při venkovních vánočních dekoracích.