DODACÍ PODMÍNKY

Osobní odběr

Osobní odběr je možný každý den od 8,30 do 20,30 hodin na adrese výdejního místa: Závodu míru 233/70B, Stará Role, 360 17 Karlovy Vary. Pro osobní odběr je nutné vytvořit objednávku a poté vyčkat na výzvu k osobnímu odběru, která přijde elektronicky na email zadaný v objednávce. Termín je možné také dohodnout na telefonu +420 776 150 650.

 

Dodání zboží dopravcem

V současné době nabízíme služby dvou dopravců a to České pošty a GLS. Je na volbě zákazníka, kterou společnost zvolí, ale v některých případech volba není možná. UPOZORNĚNÍ! Dopravní službou GLS lze zasílat pouze zboží, které má hmotnost max. do 50 kg a nejdelší stranu kartonu max. 2 m dlouhou. Poté tímto dopravcem nelze zasílat nějaké druhy křehkého zboží atd. O této skutečnosti je Kupující včas informován.

  

Převzetí zboží

Při dodání je Kupující, povinen ihned překontrolovat stav zásilky – počet balíků, neporušenost kartonů atd. a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. Je velice důležité zhodnotit stav dodaného zboží, pokud Kupující převezme poškozenou zásilku a poté zjistí, že je zboží také poškozené, je nutné tuto skutečnost do 2 pracovních dnů nahlásit dopravci a vyřešit s ním reklamaci.

  

Cena dopravy

Cena dopravy po ČR a SR se řídí platným ceníkem, který je zveřejněn na webových stránkách Prodávajícího. Při dodání na SR prosíme, počítejte s 1-2 pracovními dny zpoždění.

Celková cena za dopravu odpovídá vždy největšímu a nejtěžšímu produktu z objednávky. Ceny za dopravu se tak nesčítají s každým produktem v objednávce a vždy zaplatíte pouze jednou.