Najděte letenky s nejlepší cenou

dovolená s andělem video videomix cz

V tomtoúspěšném pokračování slavné komedie Dovolená s Andělem, odjíždí pan Anděl na rekreaci do Tater. Zde poznává svou budoucí snachu, se kterou se i po mnoha nepříjemnostech spřátelí.
Nejprve ho odmítne, ale nakonec se přece jen rozhodne poukazu využít a strávit čtrnáct dnů v odborářské zotavovně Jezerka spolu s dalšími zasloužilými pracovníky. Dovolená s Andělem (1952) |
Kde se natáčel film Dovolená s Andělem, ve kterém účinkují Jaroslav Marvan, Josef Pehr, Josef Kemr, Vladimír Ráž. Film byl natočen v roce 1952. Mezi státy, kde byl film natáčen patří Československo.
Ulož.to je v Čechách a na Slovensku jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí.
Dovolená s Andělem (1952) - MP3 vše kolem hudby,videa a televize.. Dovolená s Andělem (1952) - ... Video: XVID 480x368 25.00fps 1278Kbps Audio: Dolby AC3 48000Hz stereo 192Kbps ... Registrován: 29 čer 2007, 22:25 Příspěvky: 338 Dovolená s An
Thriller N (2012). Jaké tajemství skrývá idylická komunita Šestnáct dubů? Co vede zdejší muže k tomu, aby trávili veškerý volný čas v uzavřené společnosti
Po obrovském úspěchu filmu Dovolená s Andělem, který vidělo 4,25 milionu diváků, bylo natočeno pokračování s názvem Anděl na horách.Pokračování se točilo na Slovensku, aby se o popularitu Anděla podělily oba (tehdy) bratrské národy. Úspěch se dostavi
Pan Gustav Anděl, revizor Dopravního podniku, se za odměnu ocitá na letní rekreaci ROH mezi nadšenými odboráři. Přesto, že má lidi veskrze rád, občas mu všichni připadají jako obtížní černí pasažéři, a tak jim umí pořádně ztrpčit život.
Dovolená s Andělem. Sledujte také na Facebooku! Přihlásit | Registrovat. Novinky. Zprávy Trailery Plakáty. Recenze. Premiéry Blu-ray Soundtracky Makrorecenze Za horizontem Stroj ... Video Fotogalerie. Blogy; VAŠE HODNOCENÍ: 0,0. SDÍLET:
Na tomto počítači zůstaneš přihlášený, dokud se sám neodhlásíš. Používej to pouze na počítačích, ke kterým nemá NIKDO jiný přístup.

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Výhodné ceny letenek

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Vyhledat letenky