Najděte letenky s nejlepší cenou

fotbal portugalsko park rakousko

Výsledky plážového fotbalu: Portugalsko live. Výsledky plážového fotbalu live pro Portugalsko a livescore z dalších událostí plážového fotbalu.
Sledujte Portugalsko beachvoleejbal live - výsledky pro beachvolejbal / Portugalsko - výsledky všech soutěží na jedné stránce.
Půvabná členitá krajina formovaná tokem řeky Douro. Na jejích březích vznikaly od 18. století terasovité vinice, kde se dodnes pěstuje réva pro to nejkvalitnější portské víno.
Jestli byl někdo po prvním kole základních skupin opravdu zklamaný, pak to byly rozhodně výběry Portugalska a Rakouska, spolufavorité skupiny F. Zatímco prvně jmenovaného překvapil Island, druhého Maďarsko.
Fotbal: Portugalsko - Rakousko. 20:25 - 23:15, sobota (18.červen) Přímý přenos utkání základní skupiny evropského šampionátu z Paříže komentují Vlastimil Vlášek a Pavel Karoch (170 min)
Středa 9. března 2022, svátek má Františka
Portugalští fotbalisté po remíze s Islandem nedokázali na mistrovství Evropy porazit ani Rakousko, se kterým v sobotu hráli 0:0.
Fotbal: Portugalsko - soupiska
Fotbalové live výsledky: Portugalsko. Fotbal livescore Portugalsko a výsledky z více než 1000 fotbalových lig, pohárů a turnajů.
Nepomohl ani hvězdný Cristiano Ronaldo. Rakousko je ve skupině ještě na horší pozici, po prohraném zápase s Maďarskem dnes musí minimálně bodovat, aby si zajistilo naději na postup ze skupiny.

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Výhodné ceny letenek

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Vyhledat letenky