Najděte letenky s nejlepší cenou

fotbal ukrajina poplatky chorvatsko

Chystáte se vycestovat na Ukrajinu? Připravili jsme vám informace o poplatcích, mýtném, pokutách a přidali jsme další užitečné zajímavosti.
Některé české banky se rozhodly podpořit posílání peněz na Ukrajinu a odpustily poplatky za platby do ciziny. Mezi finanční ústavy, které poplatkové odpustky vyhlásily, patří třeba Česká spořitelna nebo Moneta.
Chorvatsko - Chorvatské ubytování bez provize
V novém cestovatelském seriálu Radiožurnálu dopravní experti popisují, na co byste před jízdou autem do Chorvatska i během ní neměli zapomenout.
Kompletní Nabídka apartmány Chorvatsko
Mýtné se v Chorvatsku platí v mýtných branách, kde kromě manuální platby lze platit také palubní jednotkou. Cena ETC pre-paid účtu od 380 HR včetně jednotky.
Zajímá vás, kolik zaplatíte na dálníčních poplatcích na dovolenou do Chorvatska? Podívejte se na naše stránky.
Poplatky dálnice Chorvatsko dálniční poplatky Chorvatsko vzdálenosti mezi městy Chorvatska apartmány levné ubytování a dovolená v Chorvatsku apartmány v Chorvatsku geografické údaje teplota moře počasí dnes podnebí měna doklady kurzovní...
Chorvatsko - Chorvatské ubytování bez provize
Chorvatsko se připravuje na přijetí měny euro. Už od ledna příštího roku se tam tak rozloučí s chorvatskou kunou, které jsou v oběhu už od roku 1994. Odborníci proto doporučují, aby tam turisté během letošní dovolené utratili co nejvíce kun...

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Výhodné ceny letenek

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Vyhledat letenky