Najděte letenky s nejlepší cenou

fotografie nakažených itálie

Koronavirus v Evropě: Počet nakažených v Itálii překonal...
Itálie je po dnes aktualizované bilanci druhou zemí po USA, kde počet nakažených překonal hranici 100 tisíc. Španělsko se pak s více než 85 tisíc nakaženými koronavirem stalo po USA a Itálii třetí nejhůře zasaženou zemí.
Počet nakažených roste. Británie má nový smutný rekord, Itálie...
V Itálii zemřelo za poslední den 681 nakažených koronavirem, je to nejméně za téměř dva týdny. Počet obětí v zemi tak vzrostl na 15 362, informovala italská civilní ochrana. Počet infikovaných se zvýšil za posledních 24 hodin o 4805, uvedl...
Francie, Itálie a Británie hlásí rekordní počty nakažených...
Francouzské úřady dnes ohlásily bezmála 9000 nově nakažených koronavirem za posledních 24 hodin, což je největší nárůst, jaký země zaznamenala od propuknutí pandemie covidu-19.
V Česku je 26 lidí nakažených koronavirem. Itálie má v...
Nemocnice Na Bulovce ohlásila včera večer dalších pět pozitivních pacientů na koronavirus. Na twitteru to večer uvedl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Počet nakažených v České republice tím stoupl na 26.
Francie dnes patrně oznámí 200.000 nákaz koronavirem, Itálie...
Počet nově nakažených koronavirem ve Francii dnes večer překročí hranici 200.000 případů, uvedl francouzský ministr zdravotnictví François Braun. Itálie pak oznámila 100.000 nově infikovaných.
Francie, Itálie, Británie hlásí méně nově nakažených než v...
Británie, Francie a Itálie dnes oznámily další tisíce potvrzených případů koronaviru, dnešní bilance jsou však nižší než v sobotu. S odvoláním na úřady těchto zemí, které mají v absolutních číslech jedny z nejvyšších přírůstků infekcí v...
Nakažených i obětí přibývá. Vrchol epidemie nastane o víkendu...
Kdy už bude vrchol za námi? Tak zní nejfrekventovanější otázka Itálie dnešních dnů. Každý sebemenší náznak v některém z lombardských měst, kde se objevilo méně nově nakažených koronavirem než předchozí den, vyvolává naděje.
Počty nakažených v Evropě skokově rostou. Země hlásí nové...
Ve Francii po několika dnech poklesu skokově narostl počet nově nakažených: laboratoře za posledních 24 hodin zaznamenaly 271.686 pozitivních testů, nejvíce od začátku pandemie kdekoli v Evropě.
Itálie, Francie a Německo: Rychle přibývají nakažení i mrtví...
Nákaza koronavirem se v Itálii potvrdila už u více než 100 000 lidí. Onemocnění Covid-19 v zemi podlehlo od neděle dalších 812 pacientů, celkem tamní úřady e...
Francie a Itálie hlásí nejvyšší denní přírůstky nakažených...
Francie a Itálie dnes hlásí nejvyšší denní přírůstky potvrzených případů nákazy koronavirem od počátku pandemie. Ve Francii se za posledních 24 hodin nákaza potvrdila u více než 45.000 lidí, v Itálii u téměř 20.000.

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Výhodné ceny letenek

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Vyhledat letenky