Najděte letenky s nejlepší cenou

itálie česko hrou

Kateřina Loukotková a Martina Bubáková Česko hrou v 5 obchodech na Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství.
Česko HROU je didaktická hra, která všem dokáže, že vlastivěda může být zábava. S touto hrou procestujete celou Českou republiku, všechny kraje, 108 českých měst.
Česko hrou. Česko hou je společenská stolní hra, díky které se blíže seznámíte se zajímavostmi České republiky. Je to didaktická, zábavná a moderní hra, při které hrajete přímo na mapě České republiky.
Karetní hra Dobble Česko na Bezpečný nákup. Veškeré informace o produktu. Vhodné příslušenství. Hodnocení a recenze Dobble Česko od...
Užijte si stejnou dávku napětí, jakou znají soutěžící z televizního pořadu Máme rádi Česko ve stejnojmenné deskové hře od Dina.
Timeline: Česko je zábavná vzdělávací hra o české republice. Slavné objevy, vynálezy, bitvy, či osobnosti. Pro děti od 8 let.
Hra, při které cestujte prstem po mapě. Procestujte 108 českých měst, všechny kraje a vlastně celou Českou republiku! Zahrajte si zábavnou společenskou hru Česko hrou.
Česko HROU je společenská hra s nastavitelnou obtížností. Zahraje si celá rodina, nebo parta kamarádů. Při hře poznáte česká města a mapu České republiky.
Hra Máme rádi Česko - Užijte si stejnou dávku napětí, jakou znají soutěžící z televizního pořadu Máme rádi Česko. Vědomostní hra na motivy populární TV soutěže proti sobě staví dva týmy, které poměřuj
Česko HROU je didaktická společenská hra, při které si hráči propojí mapu České republiky a česká města s něčím, co je pro tato města a jejich okolí typické.

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Výhodné ceny letenek

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Vyhledat letenky