Najděte letenky s nejlepší cenou

kréta jegyek

Hotel Almyra Village - Kréta, Řecko - Dovolená | Cedok
Řecký ostrov Kréta – ostrov dávno zapomenutých civilizací, místo hrdinských postav a bohů, rodiště slavných hudebníků, básníků a jiných umělců, ale i statečných politických vůdců.
Ierapetra - Kréta - Řecko - dovolená 2022 - 2023 |
Ierapetra - Kréta - Zájezdy LAST Minute a First Minute na ostrov Kréta. Pláže z černého písku, nebo oblázků. Jeďte lodí na ostrov Chrisi.
Kréta – popisy letovisek, zajímavosti, fotky i památky – popisy...
Ostrov Kréta – popisy, fotky a recenze středisek, pláží i památek; tipy na zajímavá místa; velký přehled hotelů, studií a apartmánů od všech CK, které na Krétě nabízejí pobyt
Jegyek – Mementopark
Az előre meghirdetett időpontokra érvényes.)
Ostrov Kréta - základní informace o ostrově Kréta
Největší, nejjižnější a nejvýznamnější řecký ostrov Kréta leží cca 100km jihovýchodně od Peloponésu na jižním okrají Egejského moře a tím tvoří nejjižnější část Evropy.
Severní Kréta | Kréta
Navzdory rostoucímu počtu návštěvníků není letovisko Bali hustě zastavěné, a to i díky blízkým horám, které svými rozeklanými skalami neumožňují hustou výstavbu.
Dovolená Kréta |
Láká vás Kréta? Přečtěte si infomace o destinaci, prohlédněte si přehlednou mapu a naplánujte si svou krásnou dovolenou!
Kréta XIV - Aradena - šílený most a vendeta
Přátelé, další dovolená se blíží (pokud sopky dovolí, poletíme opět na Krétu) - a z loňska mi pořád ještě zbývá spousta fotek, tkeré jste zatím neviděli. Takže tentokrát pro vás mám divokou krásnou Aradenu - težce poznamenanou vendetou, kam...
Kréta informace pro turisty |
Kréta, Rady a tipy na dovolenou do destinace Řecko - aktuální počasí, měnové kurzy, roaming, hotely a další. Nechte si poradit než vyrazíte!
Hersonissos - Kréta - Řecko - dovolená 2022 - 2023 |
Hersonissos - Kréta - Zájezdy LAST Minute a First Minute na ostrov Kréta. Letovisko nabízí písečné pláže, památky a vodní park.

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Výhodné ceny letenek

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Vyhledat letenky