Najděte letenky s nejlepší cenou

mena palace bulharsko slunečné pobřeží

Mena Palace - Slunečné Pobřeží - Dovolená Bulharsko

Dovolená v Bulharsku - Slunečné Pobřeží. Níže přinášíme přehled dostupných zájezdů do Mena Palace v Slunečné Pobřeží, Bulharsko. V tabulce naleznete většinu důležitých informací a možností zájezdu do Mena Palace.

Last Minute Slunečné pobřeží Bulharsko 2020 |

Bulharsko je v letních měsících jedním velkým přechodným domovem pro české turisty. Nejoblíbenějším letoviskem je Slunečné pobřeží.Je dlouhé asi 8 kilometrů a lemuje jej v dnešní době už více jak 500 hotelů všech kategorií.

Dovolená Slunečné pobřeží Bulharsko 2020 |

Dovolená Slunečné pobřeží Bulharsko Na Slunečném pobřeží vás ohromí n ejvíce hotelů, kvalitních služeb pro turisty i nejznámější pláž v Bulharsku . Významné letovisko leží asi 35 kilometrů severně od Burgasu kolem městečka Nesebar .

Dovolená u moře: Bulharsko - Slunečné Pobřeží | CK Alexandria

SLUNEČNÉ POBŘEŽÍ je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost histo

Dovolená Bulharsko

Bulharsko - Slunečné pobřeží. Dovolená v hotelu Kuban Resort&Aquapark v rušném, živém centru letoviska s mnoha bary a restauracemi v bezprostřední blízkosti.

Mena Palace Hotel - All Inclusive, Slunečné pobřeží, Bulharsko

Mena Palace Hotel se může pochlubit skvělou polohou v centru letoviska Slunečné pobřeží, pouhých 100 metrů od pláže. Nabízí vynikající možnost koupání a Wi-Fi zdarma, děti se mohou těšit na různé programy připravené animačním týmem a na dětské hřiště

Hotel Sun Palace, Bulharsko Slunečné Pobřeží - 10 690 Kč ...

Bulharsko, Slunečné Pobřeží, Slunečné Pobřeží (Zobrazit na map ě ... Recenze hotelu Sun Palace - Slunečné Pobřeží, Bulharsko. Tento hotel je 166. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 454 v Slunečné Pobřeží. Celkové hodnocení hotelu.

Mena Palace, Bulharsko, Slunečné pobřeží | Azurové nebe ...

Polohacentrální, v okolí hotelu restaurace, bary a obchůdky. Letiště Burgas cca 35 km.Vybavenív hotelu celkem 150 pokojů na 5 patrech v hlavní budově s výtahy a

Hotel Mena Palace - Bulharsko - Burgas - Slunečné Pobřeží ...

Hotel Mena Palace - Bulharsko - Burgas - Slunečné Pobřeží ... Novější hotel obklopený zelení je umístěn v samém centru Slunečného pobřeží, pouhých 250 m od pláže (cca 5 minut).

Dovolená Mena Palace, Bulharsko, Slunečné Pobřeží , 06.06 ...

Last minute nejvýhodněji Mena Palace, Bulharsko, Slunečné Pobřeží, 06.06.20, All inclusive Napište nám V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Výhodné ceny letenek

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Vyhledat letenky