Najděte letenky s nejlepší cenou

oceanis řecko kréta details

Kréta - Dovolená 2020 - CK FISCHER
Kréta je největším řeckým ostrovem a její pohostinní obyvatelé udělají vše pro to, abyste se v jejich kraji cítili co nejlépe a vždy se rádi vraceli. Poznejte Knossos , klášter Arkadi a další místa spojená se zdejší dlouhou historií , města Heraklion
Oceanis-Crete, Kréta Řecko 2019/2020 -
Oceanis-Crete. Last minute dovolená hotel Oceanis-Crete Kréta Řecko 2019/2020. Vybíráme pro vás ty nejlepší nabídky.
Hotel Ocean Heights View (Léto 2019) • Kréta • Řecko • CK ...
Hotel obklopený zelení a olivovníky se nachází v oblíbeném letovisku Anissaras. Na nákupy můžete využít hotelový minibus, který vás odveze do centra města Hersonissos. Zde můžete navštívit další krásné pláže nebo některou z mnoha místních taverniček.
- Kréta, Dovolená 2020 - Karpathos
Zájezdy na Řecké ostrovy - Karpathos 2020. Kompletní nabídku zájezdů a Last Minute naleznete na Invia CZ - Dovolená 2020 nebo rychleji pomocí tohoto vyhledávacího formuláře.
Recenze hotelů Maleme |
Hotel Bella Pais ***,Řecko, Kréta, Maleme Dovolenou jsem zde trávila s celou svojí rodinou.Po příjezdu na hotel, jsme byli hned ubytováni v pěkných a nově zrekonstruovaných pokojích.Každý den zde probíhal úklid, personál byl milý a ochotný.
Dovolená Karpathos 2020 | Viamare
Na divokém ostrově Karpathos najdete více než 100 zlatavých pláží i krásnou hornatou přírodu. Vyberte si zájezd na Karpathos od specialisty na Řecko!
| Ixia,Řecko
Ixia . Nabízíme 11 ubytovacích kapacit za cenu 9 490 Kč - 106 612 Kč.
Hotel Oceanis, KarpathosŘecko 2019/2020
Hotel Oceanis. Last minute dovolená hotel Hotel Oceanis Karpathos Řecko 2019/2020. Vybíráme pro vás ty nejlepší nabídky.
VTT: Specialista na Kypr,člen CK Travel Family | CK VTT
Řecko Kréta 58 zájezdů ... Značka VTT je specialistou na Řecko a Kypr s nejširší nabídkou na trhu. Přes 28 let se specializujeme se na dovolenou v Řecku a na Kypru. Od října 2018 jsme součástí skupiny TRAVEL FAMILY – rodiny specialistů na dovolenou.
Ostrov Santorini -Řecké ostrovy, Řecko
Pro cestování letadlem na ostrov Santorini stačí občanka, protože ostrov je v Řecku a Řecko je v Evropské unii. Časový posun má ostrov Santorini +1 hodinu oproti času v ČR, je tam tedy o hodinu víc. Řecko má normální letní čas jako my (zatím), tedy t

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Výhodné ceny letenek

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Vyhledat letenky