Najděte letenky s nejlepší cenou

odlehcovaci dovolená

Mgr. Petra Tuháčková, učitel pro 1. stupeň ZŠ, speciální pedagog
Naše organizace v roce 2021 organizuje již 5. skupinový odlehčovací pobyt pro pacienty na DUPV. Letos se uskuteční v termínu 8. – 14.8. v Centru Kociánka v Brně.
Sociální služby Běchovice, z.ú. Za Poštovskou zahradou 557 190 11 Praha 9 – Běchovice
Město Jaroměř - pečovatelská služba poskytující terenní služby a ambulantní péči seniorům a osobám se zdravotním postižením.
Za tímto účelem nabízíme naše pobytové odlehčovací služby v Odlehčovacím zařízení Jílovská, pobyt v Denním stacionáři, možnost zapůjčení rehabilitačních a kompenzačních pomůcek a v neposlední řadě služby Centra neformální péče.
Stačí se registrovat do našeho newsletteru. Nezasíláme komerční sdělení, ale důležité informace ze světa autismu a dění v Nautis.
Pobytové odlehčovací služby fungují bez omezení kapacity, nově přijímaní klienti však musejí být ještě před nástupem na pobyt testováni na onemocnění Covid-19, a to s negativním výsledkem.
Postaráme se o vaše rodiče či prarodiče. Když si potřebujete odpočinout, načerpat síly nebo zařídit osobní věci, převezmeme vašeho blízkého na dobu určitou do péče.
️ Odlehčovací pobyt – v regionu Jižní a Západní Čechy a okolí naleznete aktuální a ověřené údaje u ️ 19 firem, živnostníků a institucí.
Pořádáme jednorázové akce, výtvarné kroužky a víkendové pobyty. Těšíme se na Vás!

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Výhodné ceny letenek

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Vyhledat letenky