Najděte letenky s nejlepší cenou

ostrava pláže chorvatsko

Pláže Promajna, Chorvatsko | Novalja
Podél pláže rostou vysoké borovice, v jejichž stínu se nabízí i občerstvení v mnoha kavárnách, barech i restauracích. Pláže v Promajně jsou synomymem pro tu pravou Makarskou riviéru.
Ubytování v okolí písečné pláže v Chorvatsku | Intercroatia
I v Chorvatsku jsou písečné pláže! Přesvědčte se právě nyní a objednejte si ubytování v blízkosti písečné pláže na vaší budoucí dovolenou v Chorvatsku.
Dovolená 2022 v Chorvatsku |
Dovolená v Chorvatsku se Slevomatem. Hotely, penziony, apartmány i chaty a chalupy k pronájmu. ️ Online termíny, snadná rezervace. ️ Pobyty i tipy na výlety, i když prší. ️ Dovolená v tuzemsku i zahraničí ️
Wellness pobyty Chorvatsko plná penze |
Každý den přidáváme nové wellness pobyty a wellness víkendy v Chorvatsku. Víme, ve kterých lázních a lázeňských hotelech vám bude blaze.
Nejkrásnější pláže Chorvatska: Těchto 6 musíte vidět
Tak tohle koupání si nesmíte nechat ujít! Vybrali jsme 6 nejkrásnějších pláží v Chorvatsku, které jsou výjimečné a nachází se u vašich oblíbených letovisek.
Pláže Fažana, Istrie, Chorvatsko | Novalja
Ubytování nabízíme u oblázkové pláže San Lorenzo v jižní části Fažany. Vstup do moře je pozvolný, nechybí zde plážové bary, bufet, restaurace, sprchy na pláži, stánek s ovocem, ani půjčovna kajaku, lehátek a slunečníků.
Pláže Makarská riviéra Archivy - Makarska.photos
V této rubrice najdete informace o plážích v jednotlivých letoviscích Makarské riviéry. Dozvíte se, které pláže jsou plné restaurací, barů a nejrůznější zábavy. Zmíníme i ty klidnější, stranou od masivního cestovního ruchu.
Písečné pláže Chorvatsko: nejhezčí nejkrásnější pláže️
Nejhezčí písečná pláž u pobřeží Chorvatska? Chorvatské několika set kilometrové pobřeží je lemováno mnoha ostrůvky. I proto jsou zde pláže na každém kroku. Které pláže ...
U moře - Chorvatsko | KM Travel
U moře s cestovní kanceláří Tvarbet Moravia, a.s. do destinace Chorvatsko
Exclusive |
V Evropě patří chorvatské pláže k těm „nej“. I podle měření odborníků je kvalita mořské vody v letoviscích na jedničku, o úchvatné přírodě nemá cenu se rozepisovat.

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Výhodné ceny letenek

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Vyhledat letenky