Najděte letenky s nejlepší cenou

pakistan to egypt marsa alam

Marsa Alam je teprve nedávno objevené, ale rychle se rozvíjející letovisko, jeho kouzlu je až neskutečně snadné propadnout. Představte si nádherné pláže s jemným pískem, průzračné moře, slunečné počasí, bohatý podmořský život a pozorování...
Prohlédněte si recenze hotelu Elphistone Resort, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Elphistone Resort, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Elphistone Resort na největším online prodejci zájezdů v ČR.
Obsah1 Marsa Alam aneb Seznamte se, prosím1.1 Co dělat v letovisku Marsa Alam?1.2 Abu Dabbab – jedna z nejkrásnějších1.3 Náhderný podvodní život na této plážičce:1.4 Aktuální počasí: Marsa Alam, pláž Abu Dabbab,…
Pro své bohatství a příslib levné dovolené je pro Čechy atraktivní a celoročně navštěvovanou destinací. V Egyptě se však vyplatí zamířit jinam než do přecpané Hurghady či Šarm aš Šajchu.
Dovolená v Marsa Alam, to je především krásné potápění. Kde je šnorchlování nejlepší? Jaké tu jsou pláže? Komu a proč Marsa Alam v Egyptě nedoporučuji?
Stejně jako Hurghada i toto věhlasné letovisko bylo původně pouze malou rybářskou vesničkou, která za svůj rozkvět vděčí výstavbě mezinárodního letiště. Marsa Alam (pro aktuální
Marsa Alam se nachází cca 250km jižně od Hurghady. Dříve malá rybářská vesnička patří dnes k jedné z neoblíbenějších oblastí celé země.
Marsá Alam (arabsky مرسى علم‎, Marsá ʿAlam („Horský přístav“)) je město v jihovýchodním Egyptě, ležící na pobřeží Rudého moře.
Praktické informace před vaším pobytem v Marsa Alam. Podívejte se, jaká je tam situace s pitnou vodou, elektrickým proudem, slunečním zářením a kriminalitou.
Prohlédněte si recenze hotelu Shams Alam Beach Resort, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Shams Alam Beach Resort, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Shams Alam Beach Resort na největším online...

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Výhodné ceny letenek

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Vyhledat letenky