Najděte letenky s nejlepší cenou

poker travel exim tours řecko

Dovolená Korfu od CK Exim tours. Pestrá nabídka zájezdů do destinace Korfu za ceny stejné jako u pořádající cestovní kanceláře.
Vypravte na last minute dovolenou na ostrov Korfu do Řecka a využijte levnou dovolenou na poslední chvíli. Odlety jsou z Brna, Ostravy a Prahy.
EXIM tours je největší CK v České republice - v roce 2008 si její zájezd koupilo 250 tisíc lidí. Vyberete-li si na EXIM tours last minute zájezd, rozhodně neuděláte chybu.
Eximtours lastminute, Exim tours dovolená , letecká zájezdy k moři s CK Exim dovolená a zájezdy
Plánujete dovolenou v Řecku a rozmýšlíte se, s jakou cestovní kanceláří letět? Web Kalimera Řecko Vám přináší informace o cestovních kancelářích, které nabízejí dovolenou v Řecku a na řeckých ostrovech.
Vypravte se s námi letecky do Řecka na Last Minute a využijte levnou dovolenou na poslední chvíli. Odlety jsou z Brna, Ostravy a Prahy.
Eximtours Řecko katalog zájezdů, Řecko dovolená u moře v oblíbeném Řecku. Hotely s all inclusive, s polopenzí i bez stravy dovolená a zájezdy
Přinášíme vám informace o cestovní kanceláři EXIM tours. Dozvíte se, na co se daná CK specializuje i jaké výhody, slevy, bonusy a zájezdy nabízí.
Písečná pláž 400 m, dětský bazén, pro rodiny s dětmi, 5 km z letiště, wellness spa
Hledáte dovolenou plnou sluníčka? Vybírejte z nabídky zájezdů s Exim tours do Řecka a užívejte si u průzračného moře a na písčitých plážích spoustu zábavy.

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Výhodné ceny letenek

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Vyhledat letenky