Najděte letenky s nejlepší cenou

royal belvedere korfu

Ubytujte se ve špičkovém ubytovacím zařízení - Belvedere a poznejte krásnou destinaci Řecko.
Hotel Royal Imperial Belvedere se nachází v klidné lokalitě Kréta v Řecku. Nádherné řecké pláže najdete přímo u hotelu. Veškerá vybavenost v cílové destinaci zajištěna.
Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.
Hotelový areál se nachází na svahu s panoramatickým výhledem do okolí. Pulzující centrum města Hersonissos, kde můžete navštívit tradiční restaurace, je vzdáleno cca 1 km. Přímo v rezortu lze využít širokou nabídku sportovních i relaxačních...
Zájezdy do hotelu Belvedere, Korfu, Řecko již od 14 390 Kč. Porovnejte nabídky mnoha CK a využijte nejlepší ceny. Hodnocení a recenze hotelu, mapa, fotogalerie.
Zájezdy do hotelu Royal Imperial Belvedere Resort, Kréta, Řecko již od 16 790 Kč. Porovnejte nabídky mnoha CK a využijte nejlepší ceny. Hodnocení a recenze hotelu, mapa, fotogalerie.
Hotel Royal Imperial Belvedere a všechny nabídky na jednom místě. Jaká vás zaujala nejvíce?
Prohlédněte si recenze hotelu Belvedere, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Belvedere, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Belvedere na největším online prodejci zájezdů v ČR.
› Řecko › Korfu › Benitses › Hotel Corfu Belvedere
Hotel z větší části rekonstruovaný, horší poloha pro případné procházky, též pláž malá a nedostačující pro poměrně velký hotel. Obsluha výborná, stravování výborné.

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Výhodné ceny letenek

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Vyhledat letenky