Najděte letenky s nejlepší cenou

ruso komoda dubaje

Šatní skříň Dubaj fialová | ATAN nábytek
Šatní skříň z kolekce Dubaj s posuvnými dveřmi v moderním provedení. Zajímavá kombinace bílé a fialové barvy. Korpus je zhotoven z LTD v bílé barvě, dveře jsou dekorované fialovým sklem.
RUSO -
Nádherná sestava nábytku RUSO, která spojuje klasický styl s moderním. Kontrast barev jako dub april s perleťovým leskem jsou jedinečné.
Komoda Dubaj černá
Komoda v moderním provedení. Komoda je 2-dveřová se 4 zásuvkami. Korpus z kvalitní LTD hraněné ABS páskou je v barvě bílé, dveře jsou dekorované černým sklem. Dodáváme v demontovaném stavu.
BRW Šatní skříň Ruso SZF2D1S - dub april/perleťový lesk...
Ruso je atraktivní kus nábytku založený na jednoduchém stylu a jemných detailech.Kontrast barev jako dub april s perleťovým leskem jsou specifické pro tuto jedinečnou kolekci.
Nádherná komoda RUSO - KOM2D2S |
Elegantní a zároveň klasická kolekce nábytku RUSO se vyznačuje jednoduchými formami, zajímavou kombinací barev a jemnými detaily. Originální je vložená lišta, která svým tvarem a barevným provedením perfektně ladí s jednotlivými prvky...
Moderní bílá komoda Dubaj
Moderní komoda Dubaj je vyrobena z laminované dřevotřísky.
Moderná komoda Montana |
Praktická komoda K2DP z originálneho sektorového systému Montana.
BRW Komoda Natalia KOM150/3S Višeň primavera |
K tomuto příborníku je vhodným nástavcem vitrína NAD150 (viz související zboží).,Klasická forma nábytku série Natalia je výsledkem jemně stylizovaných dekorací.
Casarredo Komoda Dubaj fialová | Hezký nábytek.eu
Komoda z kolekce Dubaj v moderním provedení. Zajímavá kombinace fialové a bílé barvy. Komoda je 2-dveřová se 4 zásuvkami. Korpus je vyroben z LTD je v barvě bílé, dveře jsou dekorované fialovým sklem.
Komoda Dubaj - bílá/černá | Centrum Nábytku MAXI Orion, s.r.o.
Komoda Dubaj má vlevo i vpravo skříňku s jednou poličkou a uprostřed čtyři zásuvky. Horní část komody využijete k vystavení různých dekorací nebo fotografií.

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Výhodné ceny letenek

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Vyhledat letenky