Najděte letenky s nejlepší cenou

sever itálie mrtvého moře

Mrtvé moře se táhne v délce 76 kilometrů Jordánským údolím a je široké přes 16 kilometrů. Se svými 411 metry pod hladinou moře je známo jako nejnižší přirozeně vytvořené místo na Zemi.
Sever Itálie moře - nějaké už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Cesta z Tel Avivu přes Jeruzalém k Mrtvému moři vede nejprve kolem pomerančovníkových plantáží a za Jeruzalémem, jak se dostáváme na Západní břeh, se začíná měnit v kamenitou poušť.
Ačkoliv je Mrtvé moře nazýváno mořem, ve skutečnosti jde o bezodtoké slané jezero rozkládající se mezi Izraelem a Jordánskem.
Mrtvé moře Mrtvé moře – v podstatě slané jezero - se nachází na nejníže položeném místě na Zemi (cca 400 metrů pod úrovní Středozemního moře), na izraelsko-jordánském pomezí, v aridním severním výběžku Velké příkopové propadliny.
Proč jednou jezero, podruhé moře?
V dnešní době se Mrtvé moře a jeho prostředí se vzduchem obsahujícím o 10% více kyslíku než všude jinde na světě stalo významným prostředím pro léčbu post- Covidového syndromu.
Jen asi 30 kilometrů vzdušnou čarou od Jeruzaléma se nachází nejníže položené slané jezero na světě. Je oblíbeným turistickým cílem, i když se v něm během horkých letních dní příliš nezchladíte – voda se díky vysoké salinitě snáz ohřívá a...
Přestože tomu název příliš neodpovídá, Mrtvé moře je jezerem. Jeho přítokem je na severu řeka Jordán, která zajišťuje většinu přibývající vody. Přestože nemá Mrtvé moře žádnou odtékající řeku, odpar v
Jeruzalém - Každý slyšel, že Mrtvé moře pomalu ale jistě mizí, že hladina tohoto proslaveného slaného jezera klesá každý rok o 1,2 metru. Málokdo ale ví,…

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Výhodné ceny letenek

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Vyhledat letenky