Najděte letenky s nejlepší cenou

severní kypr meziboří

Nakonec asfalt přechází v hliněnou cestu a vlevo i vpravo se vlní nekonečné moře - jste na nejvýchodnějším cípu Severního Kypru.
Severní Kypr, jeho počasí, mapy a tipy na zajímavá místa. To se dozvíte právě v tomto článku.
Evropská agentura pro životní prostředí v roce 2020 odborně testovala kvalitu vody v jezerech a přímořských oblastech a došla k závěru, že nejlépe je na tom Kypr!
Severní Kypr (Turecká republika severního Kypru) je de facto nezávislý stát ležící v severní části ostrova Kypr. Nezávislost byla vyhlášena v roce 1983, ale byla uznána pouze Tureckem a později jen nekolika podobně separastickými zeměmi...
Písečno-oblázková pláž u hotelu, dětský bazén, pro rodiny s dětmi, 48 km z letiště, wellness spa, bar u bazénu
Severní Kypr (Turecká republika severního Kypru) je, de facto, nezávislý stát ležící v severní části ostrova. Nezávislost byla vyhlášena v roce 1983.
Čeští turisté, kteří po covidové pauze opět objevují krásy severu Kypru, berou zdejší dovolenou jako levnější a přitom v některých ohledech hezčí variantu jihu Kypru. Málokdo z nich ale tuší, že ani na severním Kypru neopustili území...
Severní Kypr (turecky: Kuzey Kıbrıs), plným názvem Severokyperská turecká republika (SKTR, turecky: Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, KKTC), je de facto stát, který se nachází v severovýchodní části ostrova Kypr.
Potřebujete dobít baterky, ale zároveň vás nebo vaši polovičku děsí představa, že celou dovolenou strávíte jen na pláži? Chcete poznat neokoukaná místa a nasát atmosféru, kterou nikde jinde nezažijete?
Dovolená Severní Kypr 2022. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Severní Kypr, Kypr od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Výhodné ceny letenek

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Vyhledat letenky