Najděte letenky s nejlepší cenou

severní kypr meziboří

Severní Kypr - poloostrov Karpaz -
Nakonec asfalt přechází v hliněnou cestu a vlevo i vpravo se vlní nekonečné moře - jste na nejvýchodnějším cípu Severního Kypru.
Severní Kypr: Dovolená na severní části část ostrova
Severní Kypr, jeho počasí, mapy a tipy na zajímavá místa. To se dozvíte právě v tomto článku.
Výlety na Severním Kypru • Kypr • CK Blue Style
Evropská agentura pro životní prostředí v roce 2020 odborně testovala kvalitu vody v jezerech a přímořských oblastech a došla k závěru, že nejlépe je na tom Kypr!
Severní Kypr – Kypr
Severní Kypr (Turecká republika severního Kypru) je de facto nezávislý stát ležící v severní části ostrova Kypr. Nezávislost byla vyhlášena v roce 1983, ale byla uznána pouze Tureckem a později jen nekolika podobně separastickými zeměmi...
Famagusta (Severní Kypr) | EXIM Tours
Písečno-oblázková pláž u hotelu, dětský bazén, pro rodiny s dětmi, 48 km z letiště, wellness spa, bar u bazénu
Severní KYPR - Kypr | Ideální
Severní Kypr (Turecká republika severního Kypru) je, de facto, nezávislý stát ležící v severní části ostrova. Nezávislost byla vyhlášena v roce 1983.
Severní Kypr: Tak trochu jiná Evropská unie -
Čeští turisté, kteří po covidové pauze opět objevují krásy severu Kypru, berou zdejší dovolenou jako levnější a přitom v některých ohledech hezčí variantu jihu Kypru. Málokdo z nich ale tuší, že ani na severním Kypru neopustili území...
Severní Kypr – Wikipedie
Severní Kypr (turecky: Kuzey Kıbrıs), plným názvem Severokyperská turecká republika (SKTR, turecky: Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, KKTC), je de facto stát, který se nachází v severovýchodní části ostrova Kypr.
Severní Kypr - tak trochu jiná dovolená | CNC Native
Potřebujete dobít baterky, ale zároveň vás nebo vaši polovičku děsí představa, že celou dovolenou strávíte jen na pláži? Chcete poznat neokoukaná místa a nasát atmosféru, kterou nikde jinde nezažijete?
Severní Kypr dovolená 2022, Kypr - zájezdy od 300 CK - Invia
Dovolená Severní Kypr 2022. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Severní Kypr, Kypr od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Výhodné ceny letenek

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Vyhledat letenky