Najděte letenky s nejlepší cenou

slevomat dovolena v zahraničí

Adventní zájezdy a pobyty 2022 v zahraničí |
Adventní zájezdy na vánoční trhy. Vídeň, Drážďany, Krakov... A také pobyty ve městech s adventními trhy: Praha, Brno, Olomouc, Budapešť…
Slevomat - dovolená a pobyty Jižní Morava |
Chcete vyrazit na pár dní na Jižní Moravu? Na si vyberete dovolenou ze serveru Slevomat dle vašich představ a za dobrou cenu.
Pobyty u moře v zahraničí |
Užijte si parádní letní dovolenou. Máme pro vás slunná letoviska v Chorvatsku, Itálii, Řecku, Španělsku i Bulharsku. Vyberte si hotel, apartmán nebo bungalov kousek od pláže, hoďte nohy nahoru a konečně si pořádně odpočiňte.
Zahraniční dovolená bez cestovní kanceláře |
Nabídky pro kategorii Zahraniční dovolená bez cestovní kanceláře.
Zahraniční dovolená od slevových portálů
Prohlédněte si všechny slevy na zahraniční dovolenou na jednom místě! Máme přehled o tom, v kterých oblastech je právě sleva.
Jednodenní zájezdy do zahraničí |
Máte v kalendáři volný den a nevíte, co s ním? Pojeďte na výlet do sousedních zemí. O úžasný program i dopravu se postará cestovní kancelář. Ráno vyrazíte a večer jste zase doma. Přitom za pouhý den zvládnete navštívit spoustu zajímavých...
Wellness pobyty a dovolená v zahraničí |
Zastavte čas a věnujte se jen sobě. Wellness pobyt, to je pohoda v krásném hotelu či penzionu s bazénem, odpočinek ve vířivce, sauně nebo pivní lázně. Nechte se opečovávat a lenošte během dovolené zcela bez výčitek.
Zážitkové zájezdy do zahraničí |
Spojte cestu do zahraničí s netradičním zážitkem. Vezměte děti do Disneylandu nebo delfinária, zajeďte se podívat na Velkou cenu formulí 1 nebo třeba na zápas hokejové NHL. Ve světě se děje tolik úžasných věcí, buďte u toho.
Slevomat Pobyty
Slevomat pobyty
Zájezdy do zahraničí – v zahraničí |
Na poznávačku, nebo naopak za lenošením k moři? Máme pro vás obojí. Vyberte si z pestré nabídky poznávacích zájezdů a dovolených u moře. Najdete tu nádherná místa jako třeba Skotsko, Benátky, Tyrolsko, Chorvatsko nebo exotickou Srí Lanku...

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Výhodné ceny letenek

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Vyhledat letenky