Najděte letenky s nejlepší cenou

sofia alcudia mallorca květen

Playa de Alcúdia l Mallorca - detailní průvodce
Tato krásná více než pětikilometrová písečná pláž se nachází na pobřeží města Alcúdia, které leží zhruba 60 kilometrů od hlavního města ostrova. Najdete zde vše, co od kvalitní pláže můžete očekávát.
Hotel Alcudia, Španělsko Mallorca - Invia
Prohlédněte si recenze hotelu Alcudia, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Alcudia, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Alcudia na největším online prodejci zájezdů v ČR.
plano alcudia mallorca květen
Španělsko - Mallorca - Alcudia. Hotel Bluebay Club Bellevue se nachází na klidném místě cca 800 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek) s barovým servisem a sprchami.
Dovolená Ferrer Sofia Apartments 2023 |
Náš názor na hotel Ferrer Sofia Apartments Podle 316 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 71% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů.
Alcudia - Mallorca |
Pěkné a turisticky známé baleárské letovisko Alcudia se nachází na severní části ostrova Mallorca. Alcudia má ideální polohu pro výlety.
Dovolená App. Sofia Alcudia Beach 2023 |
App. Sofia Alcudia Beach
Alcúdia - Mallorca |
Proč byste měli vidět Alcúdia na Mallorce? Fotky, mapa, popis a zajímavosti o místě Alcúdia na Mallorce.
Mallorca, Port d’Alcudia, Španělsko | Krásné pláže
O španělské Mallorce jsme již nejednou psali. Největší Baleárský ostrov leží v západní části Středozemního moře a nabízí ideální podmínky pro trávení letní dovolené pro celé rodiny i zamilované páry a jednotlivce.
Alcudia (Mallorca) | EXIM Tours
Písečná pláž 150 m, dětský bazén, pro rodiny s dětmi, 70 km z letiště, golf, bar u bazénu
Hotel Alcudia Beach, Španělsko Mallorca - 5 902 Kč Invia
Prohlédněte si recenze hotelu Alcudia Beach, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Alcudia Beach, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Alcudia Beach na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Výhodné ceny letenek

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Vyhledat letenky