Najděte letenky s nejlepší cenou

specialita do itálie

Co ochutnat v Itálii a jaká je tradiční kuchyně? Typická jídla, národní speciality a vše o tom, co se jí v Itálii a kde se stravovat.
Kdo by nemiloval Itálii! Itálie všechno, co si člověk od života může přát. Nádherné hor, překrásné mořské pobřeží, nejvíce uměleckých děl na metr čtvereční, a to nejlahodnější jídlo.
Milujete maso? V tom případě vás nejspíš zaujme italské jídlo saltimbocca, tedy telecí řízečky či závitky s plátky prosciutta a se šalvějí. Tady je recept!
Případ pro policii se vyklubal z jedné nevinné večeře. Nechutná fotka tlejících lidských nohou se objevila na sociální síti jednoho zaměstnance čínské restaurace po tom, co si zde skupina turistů objednala specialitu čínské kuchyně.
Něco na tom je. 2 dny v Itálii stačily k tomu předělat mě z pijana čaje na pijana kávy. Vážně jsem netušila, že budu dovolenou v Toskánsku trávit pobíháním z baru do baru na další a další kafe.
je největší portál pro aktivní seniory, na jehož obsahu se podílejí sami čtenáři. Kromě článků na něm najdete také seznamku pro seniory, chat, tipy na výlety a kulturní akce pro seniory, ale i soutěže či nejrůznější projekty - módní...
Itálii tvoří 20 regionů, některé z nich jsou dokonce autonomní celky s vlastní specifickou atmosférou. Čím jsou jednotlivé italské provincie nejznámější? Co v nich určitě musíte vidět a co vám dají místní ochutnat?
Internetový prodej italských potravin a specialit, italských těstovin,sýru, vín, zrnkové i mleté kávy. Nabízíme také marmelády, mouku, nakládanou či sušenou zeleninu, koření, ovocné džusy, ale také drogerii, např.
Itálie je ze všech evropských zemí na mapách nejsnáze identifikovatelnou, neboť svým tvarem připomíná kozačku. Snad i to je jeden z důvodů, proč právě italská obuv hraje ve světě prim.
Itálie je země, která vás nadchne, ať už jedete na pobyt či zájezd. Vychutnejte si místní speciality jako je pizza a vykoupejte se v moři či jezeře.

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Výhodné ceny letenek

Zajistěte si nejlevnější letenky do míst, které vás překvapí svou krásou nebo podivností.

Vyhledat letenky