Vánoce

Informace

Blog

Vánoce

K Vánocům patří již neodmyslitelně pěkná vánoční výzdoba. Někomu postačí jen malé dekorace, jako například svícen, či hvězda do okna, nebo věnec na dveře. Jiní mají raději rozsáhlejší výzdobu v podobě různého vánočního osvětlení. U nás si vybere každý. Máme připraveno přes 400 druhů vánočních světýlek, stromků a dekorací za fantastické ceny.

Vánoce 

Počet produktů: 221

Podkategorie

 • Rampouchy

  Vánoční LED rampouchy (krápníky) jsou velmi oblíbeným typem vánočního osvětlení a zaručeně okouzlí každého. Světelné rampouchy se používají především ke zdobení střech, balkónů, teras, říms či jako lemování budov. Naše svítící LED rampouchy mají třídu ochrany IP44 a jsou tak vhodné a bezpečné pro vnitřní i venkovní vánoční osvětlení.

 • Stromky a girlandy

  Vánoční stromek patří neodmyslitelně k vánoční výzdobě a kromě vánočních ozdob ho doporučujeme doplnit i o vánoční LED řetěz, který stromek nádherně rozzáří. Umělé vánoční stromky máme hned v několika velikostech od 30cm až do výšky 180cm. Krásnou dekorací může být také vánoční girlanda, kterou můžete umístit na okno, krb, skříň nebo poličky.

 • Světelné dekorace

  Vánoční světelné dekorace mají různé tvary a podoby. Mohou být osazeny klasickými žárovkami i LED diodami. Světelné dekorace se používají převážně k výzdobě interiérů, ale najdete zde i venkovní vánoční dekorace. Mezi nejoblíbenější patří svítící vánoční sob, hvězda, nebo Santa Claus na žebříku.

 • Světelné závěsy

  Světelný závěs má široké spektrum využití. Malé světelné závěsy se používají například k zavěšení do oken. Světelné LED závěsy se však vyrábí i mnohem větší a to až s plochou 3x6m nebo délkou 12m. Velké světelné závěsy jsou ideální pro venkovní vánoční výzdobu. Skvěle se hodí na štít střechy, zábradlí terasy nebo balkon.

 • Vánoční osvětlení

  Vánoční osvětlení od www.123market.cz Vám pomůže k dokonalé světelné vánoční výzdobě. V nabídce naleznete interiérové dekorativní LED osvětlení i venkovní vánoční řetězy různých délek a barev. Je pouze na Vás jaké variantě vánočního osvětlení dáte přednost. Fantazii se meze nekladou.

  Můžeme Vás ujistit, že venkovní vánoční osvětlení je opatřeno ochranou IP44 a je tedy vhodné venkovní využití.

 • Světelné projektory

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 221 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 221 položek